Jak pozbyć się zaskórników z pianką do mycia twarzy

Czy kiedykolwiek widziałeś dziewczynę z nieskazitelną skórą, jeśli widziałeś taką dziewczynę to pierwszą rzeczą, która uderzy w twój umysł jest to, że są błogosławieni? Ponieważ nie wszystkie dziewczyny będą młodsze i mają nieskazitelną skórę, ale nie sądzę, że jest to niemożliwe.

Dziewczyny z całego świata będą miały tylko jedno pragnienie, którym jest uzyskanie atrakcyjnej sylwetki i uzyskanie młodej i nieskazitelnej skóry do ostatniego tchnienia. Tak więc, my dziewczyny zrobimy wiele badań na temat porad dotyczących urody, ale tylko kilka z nich znajdzie skuteczne i proste wskazówki.

Nie chcę sugerować tak wielu wskazówek dotyczących piękna, które sprawią, że będziesz jeszcze bardziej zdezorientowany, więc tutaj zamierzam podać kilka obowiązkowych wskazówek dla dziewcząt tam.

Proste i obowiązkowe porady dotyczące urody:

Różowe i zdrowe usta

Powiedziałabym, że mile widzianym widokiem dla każdej dziewczyny jest posiadanie zdrowych i pięknych ust. Ale niektóre dziewczyny dostaną popękane usta w zimie lub sucha skóra może spowodować krwawienie i inne uszkodzenia.

Tak więc, weź pastę do zębów i miód i szoruj usta za pomocą szczoteczki do zębów przez 3 do 5 minut. Nie przesuwaj szczoteczki w ostry sposób, powinna być lekka i miękka. Następnie umyć go z letnią wodą. Ta końcówka będzie złuszczać wargi i otrzymasz piękne różowe usta w minutę.

Pozbądź się zaskórników

Myślę, że zaskórnik jest najczęstszym problemem, z którym borykają się młode dziewczyny, ale nie martw się, jeśli masz żelatynę i mleko, problem jest rozwiązany. Wymieszaj zarówno mleko i żelatynę i podgrzej je przez 10 sekund. Gdy już lekko ostygnie to nałóż go na twarz i po 20 minutach odklej go od twarzy.

Miej długie i gęste rzęsy

Oczy są najbardziej atrakcyjną częścią dziewczyn i jeśli masz grube i długie rzęsy to można zrobić to jeszcze bardziej atrakcyjne. Wymieszać olej kokosowy i Aloe Vera żel i zastosować je do swoich rzęs. To będzie stymulować wzrost i sprawiają, że rzęsy wyglądają długie i grube.

Uzyskaj nieskazitelną skórę

Jeśli chodzi o wskazówki dotyczące skóry to nie znaczy, że dziewczyny muszą chronić tylko skórę twarzy, musimy chronić skórę całego ciała. Tak więc, zastosować peeling dwa razy w tygodniu, aby usunąć martwe komórki i zawsze stosować krem nawilżający po kąpieli.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “Top 4 Effective Beauty Tips For Teens”. Wiem, że niektóre z was już wypróbowały wspomniane wskazówki, ale jestem pewna, że będziecie zachwycone rezultatami. Podzieliłam się z tobą również kilkoma skutecznymi sposobami na pozbycie się zaskórników.