6 skutecznych porad, aby pozbyć się zaskórników

Zaskórniki są najgorszą rzeczą, która może się zdarzyć na twojej twarzy i może wystąpić, jeśli twoje pory są zatkane. Należy oczyścić skórę prawidłowo, jeśli chcesz pozbyć się zaskórników. Jeśli nie wiesz jak oczyścić swoją skórę, to możesz zastosować się do tych skutecznych wskazówek i pozbyć się zaskórników.

1. Oczyść swoją skórę

Po pierwsze, powinieneś prawidłowo oczyścić swoją twarz i ciało. Powinieneś umyć twarz ciepłą wodą i osuszyć ją miękkim ręcznikiem. Kolejnym krokiem jest użycie środka oczyszczającego, który usunie brud i zanieczyszczenia z Twojej skóry. Upewnij się, że wybierasz środek oczyszczający, który ma alfa hydroksykwasy, aby otworzyć pory.

2. Pozbądź się swojego makijażu

Jeśli chcesz pozbyć się zaskórników to powinnaś usunąć makijaż przed snem. Nie zapomnij o oczyszczeniu twarzy po usunięciu makijażu, ponieważ jest to bardzo trudne.

3. Pozbądź się swojego makijażu

Następną rzeczą jest to, że należy pozbyć się makijażu. Powinieneś oczyścić swoją twarz za pomocą wacika i środka oczyszczającego bez alkoholu. Po tym należy wyklepać twarz do sucha i nałożyć krem nawilżający.

4. Złuszczaj swoją skórę

Aby pozbyć się zaskórników, powinnaś złuszczać skórę. Użyj gruboziarnistego peelingu, aby pozbyć się martwych komórek skóry. Nie zapomnij o dokładnym masowaniu skóry.

5. Pozbądź się makijażu

Po złuszczeniu skóry, powinnaś użyć środka oczyszczającego bez alkoholu. Użyj wacika, aby usunąć makijaż i zanieczyszczenia z twarzy. Powinnaś dokładnie wymasować twarz i osuszyć ją.

6. Użyj maseczki

Jeśli masz tłustą skórę, to możesz spróbować następującej maseczki. Wymieszać 1 łyżkę proszku owsianego z 1 łyżeczką miodu. Nałóż mieszaninę na twarz i pozostaw na 15 minut. Po tym czasie możesz usunąć ją za pomocą wilgotnej szmatki.

Wnioski:

Podsumowując, są to skuteczne wskazówki, aby pozbyć się zaskórników. Te wskazówki pomogą Ci pozbyć się zaskórników.